Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę wykonanie loży barowej, Grajewo

nr 609114 skierowane do usługodawców z województwa: podlaskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Dzień dobry, interesuje mnie oferta na loże barowe do części restauracyjnej. Inwestycja znajduje się w miejscowości Grajewo - Restauracja Balton. Docelowo chcielibyśmy postawić takie loże przy ścianach o przybliżonej dł. 5 m oraz 4m. Jakie informacje są potrzebne aby wycenić takie loże barowe? Jeśli chodzi o materiał to myśleliśmy o czymś miłym w dotyku, miękkim, na pewno nie ekoskóra itp. Czy oferują Państwo gotowe wzory produktu oraz czy możliwa jest dostawa i montaż? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje i podpowiedzi. Pozdrawiam, Magda. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
Poprzednie zlecenie:   Potrzebuję 624 sztachet, Białystok