Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę usługę sukcesywnego odbioru stałych odpadów komunalnych - Białystok

nr 566198 skierowane do usługodawców z województwa: podlaskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecę usługę sukcesywnego odbioru stałych odpadów komunalnych zmieszanych z terenu Ośrodka Wypoczynkowego Politechniki oraz ich zagospodarowanie. Usługa, o której mowa w ust.1 powyżej, obejmuje: a) załadunek i wywóz transportem Wykonawcy stałych odpadów komunalnych zmieszanych z pojemników będących własnością Zamawiającego, b) uprzątnięcie nieczystości luzem, powstałych w wyniku ładowania bądź opóźnionego wywozu, c) odstawienie opróżnionych pojemników na miejsce, d) zagospodarowanie odpadów. 3) Wywóz stałych odpadów komunalnych zmieszanych odbywać się będzie z 11 szt. pojemników z tworzywa sztucznego o łącznej pojemności 1920 litrów, w tym: a) pojemniki na odpady o pojemności 120 litrów - 8 szt. b) pojemniki na odpady o pojemności 240 litrów -1 szt. c) pojemniki na odpady o pojemności 360 litrów - 2 szt. 4) Szacunkowa ilość stałych odpadów komunalnych zmieszanych przeznaczonych do wywozu w trakcie trwania umowy wynosi 30 m3. Podana szacunkowa ilość nieczystości stałych określa maksymalne potrzeby Zamawiającego w zakresie realizacji usługi podczas obowiązywania umowy, w związku z tym Zamawiający zastrzega sobie możliwość niezrealizowania całości zamówienia. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ