Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Zlecę naprawę dwóch zasilaczy do laptopów, Białystok

nr 616029 skierowane do usługodawców z województwa: podlaskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Witam Posiadam dwa uszkodzone zasilacze. Pracowały i po prostu w pewnym momencie padły, nie chcą się uruchomić na żadnym komputerze. Mogło być tak, że uszkodzenie wynikło z przeciążenia, ale to do sprawdzenia. Jeden to prawie nowy Logic 500W, a drugi już nieco wysłużony Deer 400W. Wiem, że nie są to jakieś markowe zasilacze, ale chciałbym je odratować. Czy byłaby opcja naprawy tych zasilaczy, ew. usprawnienie podzespołów, aby były pewniejsze, stabilne, trwałe? Jaki byłby koszt? W jaki sposób można sprzęty do Pana dostarczyć, wysłać? Proszę o info. Pozdrawiam Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ