Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Szukam osoby która napisze mi cały wniosek wraz z biznes planem. Wola, Warszawa

nr 185973 skierowane do usługodawców z województwa: podlaskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Witam, Szukam osoby która napisze mi cały wniosek wraz z biznesplanem. Najlepiej księgowej, która potem zajmie się moją księgowością. Od tej osoby wymagam: rzetelnie, profesjonalnie, wręcz pedantycznie napisanego biznesplanu który na 100% zostanie zaakceptowany do dofinansowania. Ze swojej strony zrobię co mogę by pomóc, aczkolwiek od osoby przygotowującej wniosek oczekuję, że po uzyskaniu ode mnie podstawowych informacji zrobi, napisze wszystko sama profesjonalnie, solidnie i wnikliwie od A do Z. Proszę o nie pisanie osób które chcą a nie potrafią. Wpisać w dokumenty podstawowe informacje sam potrafię. Oczekuję profesjonalizmu i zaangażowania. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ