Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Poszukuję pożyczki - Wasilków

nr 608373 skierowane do usługodawców z województwa: podlaskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Poszukuję pożyczki. Wraz z narzeczonym chcemy kupić mieszkanie. Niestety startujemy od zera. Ja pracuję bez umowy, zarabiam ok. 2200, mój narzeczony również, jest muzykiem, zarabia ok. 2,5 tysiąca w zimę, a do 4 latem. Mamy z czego spłacać kredyt. Poza tym obecnie od dłuższego czasu wynajmujemy mieszkanie w Poznaniu, za które płacimy 1400 zł co miesiąc, więc spokojnie możemy tę kwotę przeznaczyć na spłatę długu, a mieć własne mieszkanie. Kwota, jaka jest nam potrzebna, to 150 000 zł, chcemy spłacać to przez 15 lat, możemy zgodzić się na 15% dla pożyczającego, wtedy rata miesięczna byłaby dla nas do zniesienia, ok. 1000 zł. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam. Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ