Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Kpl.centralne ogrzewanie+solary

nr 1956 skierowane do usługodawców z województwa: podlaskie.
ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE

TREŚĆ ZLECENIA (ZLECENIE NIE JEST AKTUALNE)
Zlecenie dotyczy wykonania centralnego ogrzewania piec na paliwo stale dom o pow. uzytkowej 100m2,niepodpiwniczony z uzytkowym poddaszem wykonany z pustaka ceramicznego. dom mozna obejrzec na www.archon.pl ",dom w rododendronach" parter:kuchnia,lazienka,salon,hol-ogrzewanie podlogowe. ,pokoj -grzejnik poddasze: oprócz laenki calośc grzejniki dodatkowo do cieplej wody montarz instalacji solarnej porosiłbym o oferty z oriętacyjna wycenąrobocizna+materiały wykonanie prac-kwiecień-1 polowa maja2010 dziekuje za oferty Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail »
KATEGORIE ZLECEŃ
Poprzednie zlecenie:   Ocieplenie poddasza
Kolejne zlecenie:   Informacje o studniach