Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

W jaki sposób bezpiecznie rozpocząć wiosnę w swoim aucie

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Zazwyczaj pierwszy dzień wiosny daje właścicielom samochodów znak do wyznaczenia sobie daty zmiany opon. Odpowiedzialnie jest zadecydować ostatecznie o zmianie kiedy temperatura utrzymuje się powyżej ośmiu stopni i dookoła nie ma śniegu. Ponieważ pogoda w ostatnim okresie była stosunkowo zróżnicowana, najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest zdrowy rozsądek. Komplet felg zapewnia wygodę, przy wymianie, umożliwiając zamianę kół, a nie wyłącznie zimowych opon. Jeśli nie potrafimy sami dokonać zmiany, mamy opcję zwrócenia się do serwisu.

W serwisie spotkamy się z całościową opieką w zakresie zamiany kół oraz innych elementów związanych z wiosennymi czystkami. Bezpieczeństwo współpasażerów jest najważniejsza dlatego musimy mieć pod kontrolą stan ogumienia w naszych autach.

Składowymi kontroli jest kontrola każdego koła, w tym koła awaryjnego oraz kontrola poziomu ciśnienia w kołach, np. na stacji kontroli pojazdów. W miejscu w którym możemy skorzystania z czyjejś pomocy normalnie odpłatnie możemy zmiany opon przy pomocy fachowców.

Dodatkowo dobrze jest poświęcić kilka minut na dokładne obejrzenie opon. Czy aby na pewno jest nam to potrzebne? Dlaczego? Ponieważ po zimie mogą na kołach znajdować się pewne wady. Do najczęstszych uszkodzeń możemy zaliczyć zarysowania, wypuklenia, zatarcia. Zignorowanie uszkodzeń może być przyczyną wypadku, z tego powodu należy natychmiast je usuwać. Najprostszym sposobem na likwidację uszkodzenia jest zakupienie nowych opon bezpośrednio od producenta.

Do dzieła! Wiosenne sprzątanie mogą być super frajdą. W dodatku dbasz o estetykę i sprawność Twojego auta.