Dodaj
swoje zlecenie
Za darmo
bez zobowiązań
Jak to działa?
  • Piszesz co jest do zrobienia
  • Otrzymujesz oferty
  • Wybierasz najlepszą
[rozwiń] Dodaj zlecenie »
Proszę czekać...
Oświadczam, że znam i akceptuję Regulamin Favore.pl i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu korzystania z Serwisu favore.pl oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez Favore.pl Sp. z o.o. albo odbiorców danych zgodnie z Polityką Prywatności. Administratorem danych osobowych jest Favore.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowska 341 lok. 32.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania Umowy zawartej z Tobą na podstawie Regulaminu, w tym do umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z serwisu favore.pl, w tym dodawania i publikowania zapytań/zleceń do Dostawców interesujących Cię usług i produktów oraz kontaktowania Cię z nimi. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. [zwiń]

Podnoszenie standardów wyposażenia aut

Otrzymuj aktualne zlecenia od klientów na e-mail

Korporacje samochodowe ścigają się w udoskonalaniu swoich modeli samochodów instalując w nich różne gadżety usprawniające korzystanie z samochodu. Nie ma w tym nic dziwnego że przedsiębiorstwa motoryzacyjne podejmują kooperację z korporacjami sprzedającymi systemy technologiczne. Dlaczego tak się dzieje? Współpraca wymienionych obu dziedzin owocuje nowościami technologicznymi w świecie motoryzacji.

Firmy motoryzacyjne zapewniają sobie w ten sposób stały dostęp do nowych technologii i wyprzedzania innych w wyścigu na atrakcje w samochodach. Można podawać przykłady w których nowsza technologia zastępuje starą. Podstawowym przykładem jest obecność odtwarzaczy CD w autach i ich bytność w modelach o innym poziomie wyposażenia.

Parę lat temu taki gadżet montowany był tylko w modelach o wysokim standardzie, jednakże obecnie technologiczny sprzęt audio jest pozycją obowiązkową dla samochodów o przeciętnej cenie. Klienci wymagają żeby auta nie odstawały od rzeczywistości i zostały uzbrojone w jeszcze nowsze technologie jak stacje dla MP3.

Kolejnym przykładem jest unikalny system pozwalający ustawiać się autem równolegle do krawężnika i z precyzyjną dokładnością bez ruszania kierownicy. Po raz pierwszy ta technologia została wykorzystana w Lexusie, a teraz stosuje się ją w Fordzie Focusie - modelu wyprodukowanym dla zwykłej rodziny. Zawiły z pozoru temat instalowania technologii jest stosunkowo prosty. Producenci samochody rozwijają swój asortyment o nowoczesne technologie, których rozwój przyczynia się do wypierania technologii starych przez najnowocześniejsze udoskonalone ich wersje. Owo wyparcie ma miejsce między poszczególnymi klasami modeli. Na całe szczęście że że ma to miejsce, skutkiem ubocznym postępowań koncernów motoryzacyjnych jest nasz komfort jazdy i znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.